VIZUALIZACE – SERVIS „NA DÁLKU“

Provedu NEZÁVAZNĚ pro Vaší představu virtuální zasazení Vámi vybraného obrazu do fotografie stěny Vašeho interiéru. Koupě obrazu není podmínkou! Tuto službu zdarma (viz video níže).


Poskytnutí legendy, vysvětlení významu  zakoupeného obrazu (ukázky):


SPOLEČNÁ MALBA OBRAZU – „art bungee jumping“

Pohodový arteterapeutický jednorázový kurzy pro 1-2 osoby. Nikdy jste nic nenamalovali? Netroufáte si, ale chtěli byste? Nemusíte se bát svých chyb – vždy je obrátím v přednost.

Získáte konkrétní zkušenost s abstraktní malbou a mými technikami. Dovíte se také více o svém vlastním výtvarném projevu. Důležité je, aby Vás to bavilo a věřte, že BUDE! Osobně dohlédnu na naší společnou práci tak, aby vzniklo abstraktní dílo, které si můžete rovnou pověsit.

Dílo řádně společně osignujeme. Hotový obraz si samozřejmě odvezete! Obdržíte takovýto časosběrný videozáznam průběhu malby vašeho díla:


Obrazy na zakázku

dle vzorníku estetických vzorových artmatricOriginální designový koberec na zakázku

Po společné konzultaci mohu navrhnout váš vlastní originální koberec šitý na míru (zabývám se též bytovým designem), vyrobeným Italským výrobcem RADICI  PIETRO Industrie & brands S.p.A. (u této firmy jsem již vydal kolekci „Style“ – svých 15 druhů kusových koberců – viz další příspěvek níže)

Příklad konkrétní zakázky – spolupráce s jednotlivým zákazníkem:

Zákazník mi sdělil svoji představu o budoucím koberci. Jelikož jej chtěl „ušít“ na konkrétní místo, poslal mi fotografii místa s potřebnými s rozměry:

Pustil jsem se do návrhů koberců – zákazník měl představu o šedé, tyrkysové a žluté barvě a to v estetickém kontextu s interiérem. Z mnou poslaných návrhů si vybral tento vzor:

Zde je nabídka mých dalších designových vzorů koberců – vzorových matric, z nichž zákazník vybíral. Jde o jejich vizualizaci v jeho interiéru pro jasnou, ideální představu. Lze je samozřejmě ladit i do jiných barevných odstínů (na vzory se vztahují autorská práva):

Zde vzorník barev, etiketa (info o kvalitě koberců), logo:


Kolekce designových koberců „STYLE“ 

Kolekce designových koberců „STYLE“ 

Autor designu Jindřich Lípa – Carpet Artlipa Design

patnáct druhů vzorů kusových koberců 130x170cm

(moderní, retro, glamour, minimalistický, industriální, kombinovaný)

Výroba Italským výrobcem RADICI  PIETRO Industrie & brands S.p.A.

Vážení zákazníci, tato edice vyrobena v limitované sérii počtu kusů – v současné době lze tyto kusové koberce zakoupit pouze zde:

www.mujkoberec.cz – tel: 277 000 178NAMALUJTE SI OBRAZ SAMI dle návodu

Zdravím všechny milovníky malování!

Pro ty, co by se jim tento můj obraz PLOD líbí, nabízím možnost vlastního namalování dle přiloženého časosběrného návodu malby, který jsem natočil právě za tímto účelem. Dovoluji každému si obraz namalovat pro vlastní potřebu, ne na prodej. Zde videonávod jak na to: