Pohodový naučně arteterapeutický jednorázový kurz abstraktní malby

Motto: „abstrakce je svoboda“.

POJĎTE SE MNOU DO TOHO!

Nikdy jste nenamalovali ani čárku, netroufáte si, ale chtěli byste? Nebo naopak malujete a chcete se posunout dál? Chtěli byste si vlastnoručně namalovat svůj abstraktní obraz?

BIFLOVÁNÍ HODÍME ZA ZÁDA

Nebudete se něco školomésdsky učit, zůstanete sami sebou. Nebudeme malovat úporné naučenosti, ale své samovolné pocity. Žádné zkoušení. Barvy budou naši kámoši, perspektiva ani zlatý řez nás nedostane. S chybami zatočíme v náš prospěch – zjistíte, že není čeho se bát! Pomohu najít co ve vás je, posunout se a posílit radost z tvorby.

CO ZÍSKÁTE?

Získáte autentickou zkušenost s abstraktní malbou a mými technikami, možná i vymyslíme nějakou další. Dovíte se více o sobě a svém vlastním výtvarném projevu.

Autor se zákazníkem a společným dílem:

Přehlídka společně namalovaných obrazů:

 

ARTETERAPEUTICKÁ POHODOVKA

Důležité je, aby Vás to bavilo a věřte, že BUDE! Osobně dohlédnu na naší společnou práci tak, aby vzniklo abstraktní dílo, které se nemusíte bát pověsit na zeď.

MÍSTO VYSVĚDČENÍ POŘÁDNÝ ABSTRAKTNÍ NÁŘEZ!

Hotový obraz si samozřejmě odvezete! Dílo jako spoluautoři řádně osignujeme a opatříme štítkem s potřebnými údaji společné malby pro pozdější potřebu doložení autorství a pravosti. Pokud si to předem vyžádáte, obdržíte časosběrný videozáznam průběhu naší společné malby. Budete-li chtít, během malby může znít muzika.

DOPROVOD – chcete-li, vezměte s sebou kohokoli blízkého.

KURZ JE JEDNORÁZOVÝ – délka 3 až v případě potřeby 6 hodin.

(pro pohodu dobré přivézt něco ke kafi sobě a autorovi 🙂

CENA KURZU – 9.900 Kč.

Netřeba vlastní barvy ani plátno, jsou v ceně.

(Kurz probíhá v Pražském ateliéru autora, který byl koncipován v duchu výtvarného velkoformátového performačního díla Artbox, kterým se presentoval se svými dalšími pěti díly na Mezinárodní výstavě v New Yorku 2018)

Ukázky průběhu kurzu:


Chcete kurz SMO někomu darovat?

Mám pro Vás připravený dárkový poukaz, viz foto níže:

Reference od spokojených zákazníků:

 

Leták ke společné malbě obrazu: